İddaa’da Sistem Ne Demek?

Sistem ne demek?

Sistem, tahminli yapmış olduğunuz maçların içinden yanılma ihtimali olan ve bu imkanın tanınması suretiyle kazanma şansını artıran bir özellik içeren bahis oyunudur. Sistem oynama suretiyle oynamış olduğunuz maç sayısı ve seçilen sistem dahilinde kuponda birden fazla kolon oluşturulmasıyla elde edilir.

Oluşturulan bu kolonların içerisinde doğru tahmin edilmiş olan oyunlar ikramiye kazandırmayı sağlar. Örneğin; 5 maçlık tahminde bulunduğunuz ve 4 tahmin ettiğiniz maç olsa bile sistem alanında dörtlü olarak işaretleme sağlıyorsunuz.

Sistem alanında dördü işaretlemek suretiyle dörtlü maçlarda oluşmuş olan 5 farklı kolon ortaya çıkıyor. Bu maçlardan yalnız birini tahmin etmek gerekiyor sistem alanında dördü işaretlemeniz suretiyle tek maçı bilseniz de kazanıyorsunuz.

Yani sistem banko olarak gösterdiğini 2-3 maçın yanı sıra banko olarak gösterilen maçlar dışındaki diğer maçlarda aksine bir sonucu ortaya çıksa dahi banko olarak belirtmiş olduğunuz maçları kazanmanız durumunda kuponu tutturmuş oluyorsunuz. Ancak dikkat edilmesi gereken bir nokta diğer maçların tahminin doğru çıkmasıyla kazancınızın azalması anlamına gelmektedir.

Sistemli olarak oynamak bankoları iyi belirlemek anlamına gelir. Eğer bankolarınızı iyi belirler ve favori olmayan maçlara da kolonda yer verirseniz ve onun tutması sayesinde daha yüklü bir miktarda para kazanma imkanını bu sayede bulabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere iddaa sistem nasıl oynanır konusunda örnekli olarak bilgiler vermeye çalıştık. Herkese bol şans ve kazanlar diliyoruz. Aklınıza takılan bir soru olursa bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yorum yapın